APRANGA SPORTUI

Mūsų siūloma apranga - funkcionalumo, komforto ir aukčiausios kokybės gaminių sportininkams garantas. Šiuos gaminius renkasi ne tik profesionalūs atletai, bet ir žmonės, vertinantys kokybę. Šie drabužiai - ne tik apranga - tai technologijos. Ypatingi pasiūlymai perkantiems didesnius kiekius (didmena). Jei užsakytas dydis netiks, pakeisime į reik...

Mūsų siūloma apranga - funkcionalumo, komforto ir aukčiausios kokybės gaminių sportininkams garantas. Šiuos gaminius renkasi ne tik profesionalūs atletai, bet ir žmonės, vertinantys kokybę. Šie drabužiai - ne tik apranga - tai technologijos. Ypatingi pasiūlymai perkantiems didesnius kiekius (didmena). Jei užsakytas dydis netiks, pakeisime į reikiamą nemokamai.

Daugiau

APRANGA SPORTUI Yra 8 prekės(-ių).

Subkategorijos

 • APRANGA ŽIEMOS SPORTUI

  Apatinis trikotažas- pirmas ir antras aprangos sluoksnis žiemos sporto profesionalams ir entuziastams. Pagaminti iš aukščiausios kokybės medžiagų naudojant naujausias technologijas.

 • KAKLASKARĖS

  H.A.D.® Multifunkcinės kaklaskarės aktyviems žmonėms. Daugybė panaudojimo būdų, praktiškas ir puošnus aksesuaras Jūsų laisvalaikiui. 100% Polyester Microlite audinys - minkštas, higieniškas, elastingas, atsparus trinčiai, blukimui ir deformacijai, labai gerai praleidžia orą bei labai greitai išdžiūna. H.A.D.® Fluffy, Fleece, Original, Kids - puikiai apsaugo nuo šalčio, karščio, vėjo, drėgmės ir vabzdžių.

 • GALVOS APDANGALAI

  Galvos apdangalai sportininkams ir aktyviems žmonėms vertinantiems kokybę bei funkcionalumą

 • PIRŠTINĖS

  Aukščiausios kokybės pirštinės sportui ir aktyviam laisvalaikiui.

 • KOJINĖS

  Aukščiausios kokybės kojinės įvairiausioms sporto šakoms. pagamintos pagal naujausias technologijas. Apsaugos nuo šalčio drėgmės ir mikrotraumų aktyviai sportuojant.

 • KARŠTAM SEZONUI

  Aukčiausios kokybės "pirmojo sluoksnio" apranga vasaros sezonui sportininkams ir aktyvaus laisvalaikio mėgėjams. Tai daugiau nei apranga- tai technologijos.

 • VISIEMS SEZONAMS

  Aukčiausios kokybės "pirmojo sluoksnio" apranga sportininkams ir aktyvaus laisvalaikio mėgėjams.

 • IŠPARDAVIMAS

  Paskutiniai vienetai už specialą kainą!

Rodoma 1 - 8 iš 8 dalykų